Lekarz w Oddziale Paliatywnym

SP ZOZ w Kościanie zatrudni lekarza w  Oddziale Paliatywnym do pracy na stanowisku:

Lekarz w Oddziale Paliatywnym

Zakres obowiązków:

• świadczenia usług zdrowotnych w oddziale paliatywnym w ramach podstawowej działalności oddziału, ul. Szpitalna 7, Kościan;

Wymagania:

• lekarz specjalista w dziedzinie medycyny paliatywnej lub
  • lekarz w trakcie specjalizacji w dziedzinie medycyny paliatywnej lub
  • lekarz legitymujący się dokumentem ukończenia kursu zgodnego z programem specjalizacji w dziedzinie medycyny paliatywnej, dotyczącego problematyki bólu, objawów somatycznych i psychicznych, organizowanego przez Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego lub wyższą uczelnię medyczną posiadającą uprawnienia do kształcenia przeddyplomowego lub podyplomowego lekarzy lub jednostkę posiadającą akredytację do prowadzenia specjalizacji w dziedzinie medycyny paliatywnej.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie,
  • elastyczne warunki i formy zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (do uzgodnienia w indywidualnej rozmowie),
  • elastyczny czas pracy (do uzgodnienia),
  • pracę w nowoczesnych i dobrze wyposażonych oddziałach.

tel. kontaktowy sekretariat SP ZOZ  w Kościanie 65 512 16 40, mail: sekretariat@szpital.koscian.pl

Wszystkich zainteresowanych aplikowaniem na powyższe stanowisko prosimy o podpisanie załączonych oświadczeń:  zgody na przetwarzanie danych osobowych i klauzuli informacyjnej (CV bez wspomnianych oświadczeń będzie automatycznie dyskwalifikowane w procesie rekrutacji)