Lekarze w nocnej i świątecznej opiece zdrowotnej

Samodzielny Publiczny  Zespół Opieki Zdrowotnej w Kościanie zatrudni:

Lekarzy do pracy w nocnej i świątecznej opiece zdrowotnej

Zakres obowiązków i miejsce ich wykonywania:

• Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie usług lekarskich w rodzaju podstawowa opieka zdrowotna w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej  w Kościanie ul. Szpitalna 7 (opieka ambulatoryjna i wyjazdowa).

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie,
  • elastyczne warunki i formy zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (do uzgodnienia podczas indywidualnej rozmowy),
  • elastyczny czas pracy (do uzgodnienia),
  • pracę w nowoczesnych i dobrze wyposażonych pomieszczeniach, pojazdach.

Zapraszamy do kontaktu oraz do odwiedzenia naszej placówki gdzie z miłą chęcią przedstawimy nasz  zespół oraz możliwości pracy i rozwoju.

Osobą do kontaktu jest lek. Przemysław Kubala – Zastępca Dyrektora ds. Lecznictwa SP ZOZ  w Kościanie 65 525 03 00 wew. 205, mail: sekretariat@szpital.koscian.pl, p.kubala@szpital.koscian.pl

Wszystkich zainteresowanych aplikowaniem na powyższe stanowisko prosimy o podpisanie załączonych oświadczeń:  zgody na przetwarzanie danych osobowych i klauzuli informacyjnej ( CV bez wspomnianych oświadczeń będzie automatycznie dyskwalifikowane w procesie rekrutacji)